logo SEP Kraków

Stowarzyszenie Elektryków Polskich
Oddział Krakowski

Koła Oddziału Krakowskiego SEP

Koła są podstawowymi jednostkami organizacyjnymi Oddziału. Działalność Kół opiera się na Statucie.
Obecnie w Oddziale przy różnych instytucjach i firmach działa 31 Kół:

Aktualizacja tabeli: 24 kwietnia 2022
Lp. Nazwisko i imię Nr koła Adres Kontakt
1 Bisikiewicz Zbigniew 1 B.S i P.E. ENERGOPROJEKT S.A.
ul. Mazowiecka 21, 30-019 Kraków
2 Mirlak Rafał 2 ELwar Sp. z o.o.
ul. Rodziny Pagonów 62, 32-080 Zabierzów
e-mail: rafal.mirlak@elwar.org
730 013 148
3 Mamoń Kazimierz 3 MPK S.A.
ul. Jana Brożka 3, 30-347 Kraków
tel. 12/ 412 36 60, 882-944-040
kmamon14@gmail.com
4 Dziedzicki Adam 4 Automatyki Budynków i Kompatybilności Elektromagnetycznej
DEHN Polska Sp. z o.o.
Biuro Techniczne w Krakowie
ul. Bociana 22A, 31-231 Kraków
502 303 820
ziead.krakow@gmail.com
5 Jędrzejowski Bogusław 5 Koło SEP nr 5 przy Firmie ALFA Sp. z o.o.
Borzęta 467, 32-400 Myślenice
b.jedrzejowski@alfaspzoo.pl
6 Grochowski Ryszard 7 Koło Seniorów SEP Oddział Krakowski ryszard.grochowski@interia.pl
601-821-014
7 Burnus Maciej 9 ul. Straszewskiego 28, 31-113 Kraków
Korespondencyjny: Ul. Słomczyńskiego 11/8, 31-234 Kraków
tel. 788 433 907
burnusm@interia.pl
8 Aleksander Marek 11 Instytut Techniczny PWSZ
ul. Zamenhoffa 1, 33-300 Nowy Sącz
18 547 29 07 - służbowy
18 447 93 33 - domowy
602 833 162 - kom
aleksandermar@pwsz-ns.edu.pl
m.aleksander@ckp-ns.edu.pl
9 Studnicki Sławomir 12 Elektrownia Skawina S.A.
ul. Piłsudskiego 10, 32-050 Skawina
12 277-82-52
slawomir.studnicki@cezpolska.pl
10 Oleksa Janusz 13 TAURON Dystrybucja S.A.
ul. Podgórska 25A, 31-035 Kraków
kom: 516 110 121
janusz.oleksa@tauron-dystrybucja.pl
11 Bieńko Mariusz 14 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych S.A.
ul. Krakowska 41, 32-050 Skawina
502-427-733
bienko@zwse.com.pl
12 Krzanowski Andrzej 15 Electrotechnics Control Sp. z o.o.
Os. Stalowe 15/1B, 31-922 Kraków
andrzej.krzanowski@eleco.com.pl
13 Bień Andrzej 16 AGH - Wydział EAIiIB
Katedra Energoelektryki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
abien@agh.edu.pl
14 Raźniak Ryszard 17 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
pl. Matejki 12, 31-157 Kraków
tel/fax 12 422 64 60 w. 14
12 431 09 22
ryszardr@poczta.fm
15 Glistak Andrzej 18 TELE-FONIKA Kable S.A.
ul. Wielicka 114, 30-663 Kraków
12 652-55-82
andrzej.glistak@kable.com
16 Bednarczyk Daniel 19 Koło Studenckie SEP
Akademia Górniczo-Hutnicza - Wydział EAIiIB
al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
Adres korespondencyjny: ul. Adama Staszczyka 3/21, 30-123 Kraków
d.bednarczyk.99@gmail.com
662-295-284
17 Ziobro Tadeusz 21 MEGA-TEL Kraków s.c.
ul. Czyżyńska 21/55
31-571 Kraków
12 423 10 21
fax 12 422 13 10
e-mail: tadeusz.ziobro@megatel.krakow.pl
18 Nenko Adam 25 Koło SEP przy Zarządzie Dróg Miasta Krakowa
31-586 Kraków, ul. Centralna 53
19 Jurek Zdzisław 26 Koło Terenowe w Niepołomicach 608-745-636
zjurek3@gmail.com
20 Śmiech Mariusz 28 Koło Elektroinstalatorów Nr 28
ul. Straszewskiego 28, 31-113 Kraków
tel. 504 245 592
mariusz.smiech@poczta.fm
21 Mielnik Zuzanna 33 Koło Studenckie SEP
Politechnika Krakowska WIEiK
ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków
883 346 111
zuz.mielnik@gmail.com
22 Żurek Kamil 34 PILE ELBUD S.A.
ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
510 074 985
kamil.zurek@pile-elbud.pl
23 Wiertelczyk Andrzej 35 Zespół Szkół Zawodowych im. W. Goetla
ul. Kościelna 5
34-200 Sucha Beskidzka
anwiertelczyk@wp.pl
33 874-21-46
24 Majka Jacek 53 SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o.
ul. Ogłęczyzna 20, 31-589 Kraków
jacek.majka@sagpolska.pl
25 Trela Damian 54 ACK CYFRONET AGH
ul. Nawojki 11, 30-950 Kraków
12 632-33-55 w. 410
damian.trela@cyfronet.pl
26 Małka Piotr 56 MPWiK S.A.
ul. Lindego 9, 30-148 Kraków
12 689 22 30, 508412065
p.malka@mpwik.krakow.pl
27 Stelmach Tomasz 60 PGE Energia Ciepła S.A.
ul. Ciepłownicza 1, 31-587 Kraków
Tomasz.Stelmach@gkpge.pl
28 Wojsznis Tadeusz 65 AGH - Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
697 261 618
tadwoj@agh.edu.pl
29 Sułowicz Maciej 75 Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki
Wydział IEiK Instytut E4
ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków
msulowicz@pk.edu.pl
30 Zaraska Wiesław 77 Instytut Technologii Elektronowej - Oddział w Krakowie
ul. Zabłocie 39, 30-701 Kraków
zrzarask@cyf-kr.edu.pl
zrzarask@cyfronet.pl
31 Wurst Edward 100 Koło Grodzkie
os. Centrum E 23,7, 31-934 Kraków
12 644-90-52
ewurst@interia.pl