Aktualności i wydarzenia

Najnowsze informacje związane z Oddziałem Krakowskim, relacje z imprez: konferencje, seminaria, wycieczki techniczne, inne. Zachęcamy do udziału w naszych imprezach. Kalendarz imprez.


22.02-03.03.2019 Włochy

SEP-owcy w Alpach

Wyjazd na narty do Włoch. Tam w dolinie Val Di Fiemme można było z powodzeniem doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Udział wzięło 51 osób z 6 Oddziałów: Koszalińskiego, Krakowskiego, Nowohuckiego, Poznańskiego, Rzeszowskiego, Zagłębia-Węglowego. Świetne warunki narciarskie i pogoda zachęcały do szaleństw na stokach w Bellamonte, Predazzo i Cavalese.

relacja

Alpy

25.01.2019 Kraków

Spotkanie Noworoczne Aktywu O/Kr SEP

W Hotelu Radisson w Krakowie odbyło się tradycyjne, organizowane od lat 70-tych Noworoczne Spotkanie Oddziału Krakowskiego SEP z Członkami Wspierającymi Oddziału. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością Z-ca Prezydenta Miasta Krakowa Bogusław Kośmider, prezes KR FSNT NOT Andrzej Kucharski, pani Anna Wyroba - wiceprezes Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji z Warszawy, członek honorowy prof. Zbigniew Hanzelka. Po krótkiej prezentacji Uczestników, prowadzący Spotkanie Prezes O/Kr SEP kol. Jan Strzałka przedstawił informację o działalności Oddziału w roku 2018, podał dane liczbowe charakteryzujące stan organizacyjny Oddziału i omówił wyniki działalności merytorycznej. Z-ca Prezydenta Miasta Krakowa podkreślił bardzo dobrą współpracę Oddziału Krakowskiego SEP z Władzami Miasta oraz zaangażowanie w tym zakresie niektórych Uczestników Spotkania. Spotkanie Noworoczne w Oddziale Krakowskim było okazją do uhonorowania szeregu działaczy odznaczeniami i Medalami.

galeria

spotkanie

[2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018]

INFORMACJE

Karta Zawodowa Inżyniera opis


Porozumienie z Euro-Centrum opis


Posiedzenia Zarządu O/Kr plan na 2019