Stowarzyszenie Elektryków Polskich - Oddział Krakowski

Aktualności i wydarzenia

Najnowsze informacje związane z Oddziałem Krakowskim, relacje z imprez: konferencje, seminaria, wycieczki techniczne, inne. Zachęcamy do udziału w naszych imprezach. Kalendarz imprez.

13.06.2018 Kraków

Spotkanie z okazji MDE

Zarząd Oddziału Krakowskiego SEP oraz PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie zorganizowali tradycyjne spotkanie z okazji 33. Międzynarodowego Dnia Elektryki. Spotkanie otworzył Prezes Honorowy Kol. Janusz Kłodos. Kol. Krzysztof Ebro-Prokesz przedstawił prezentację nt. Genezy i tradycji Spotkań z okazji MDE.

relacja

11-13.04.2018 Kraków

Drugie Krakowskie Dni Elektryka!

Już po raz drugi Studenckie Koło SEP nr 19 przy AGH zorganizowało Krakowskie Dni Elektryka na wydziale Elektrotechniki Automatyki Informatyki i Inżynierii Biomedycznej. Wydarzenie trwało trzy dni 11-13 Kwietnia. Zaproszeni goście reprezentowali różne struktury i branże, od uczniów szkół średnich, przez studentów i przemysł po doświadczone grono profesorskie.

relacja, galeria na www.ksaf.pl

KDE

11-13.04.2018 Kraków

Posiedzenie Studenckiej Rady Koordynacyjnej

W Krakowie gościliśmy członków Studenckiej Rady Koordynacyjnej SEP. Do Krakowa przyjechali przedstawiciele oddziałów takich jak: Bydgoszcz, Radom, Łódź, Szczecin, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Gdańsk, Białystok, Lublin, Warszawa. Delegaci podczas swojego pobytu wzięli również udział w Krakowskich Dniach Elektryka organizowanych przez kolegów z koła nr 19.

relacja

08.03.2018 Włochy

SEP–owcy w Alpach

Oddział Krakowski, pod patronatem Prezesa dr inż. Piotra Szymczaka, zorganizował w Pejo Fonti (Włochy) VII Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Narciarstwie Alpejskim. Udział wzięło 46 osób z 6 Oddziałów (Bielsko Bialskiego, Koszalińskiego, Krakowskiego, Nowohuckiego, Poznańskiego, Zagłębia Węglowego).

relacja, galeria

26.01.2018 Kraków

Spotkanie Noworoczne Aktywu O/Kr SEP

W piątek 26 stycznia br. w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Św. Filipa w Krakowie odbyło się tradycyjne, zorganizowane po raz 33-ci Noworoczne Spotkanie Aktywu Oddziału Krakowskiego SEP z Członkami Wspierającymi Oddziału.

relacja, galeria

[2013] [2014] [2015] [2016] [2017]